Šiaurinė Meka

2006 09 21

Devintas dangus prasideda devintame aukšte. Ypač jei tai Scandic Continental viešbučio devintas aukštas su lauko terasa ant stogo, vidutinio dydžio baseinu ir suomiška pirtimi. O jei pirtyje sėdi nuogas su dviem suomiais ir žiūri į rudenėjančio Helsinkio panoramą iš viršaus, slenkančius dryžuotus traukinius ir pavienius fabrikų kaminus aplink Töölönlahti balą, jautiesi svarbesnis. Ir kyli. Paskui atsistoji nuogas priešais didžiulį stiklinį langą ir, lėtai trinkdamas galvą, stebi praeivius. Ekshibicionizmas.

Geroms mergaitėms dangus, o aš su kompanija grįžtu į žemę, Mecca, kur praleisime likusį vakarą ragaudami gardžiausią maistą ir skanaudami itališkus vynus bei vietinius suomių spiritinius gėrimus. Vakaro delikatesas – banano lape suvyniota balta žuvis su raudonais ryžiais ir grietinėlės padažu (MONKFISH MISO & HOBA, miso marinated monkfish cheek wrapped in a banana leaf with red rice and ginjo sauce) pagardintas lounge muzika su gyvomis fleitos variacijomis. Kaip vienas WC sutiktas suomis sakė, čia vien tualetas vertas milijono.

Suomės moterys man ypatingai gražios. Jų švelnūs veido bruožai, kartu su prigimtinai šviesiais plaukais ir žydromis akimis, kelia geriausius estetinius jausmus. Ir jos nebijo žiūrėti į akis! Ir jos drąsiai mina dviračius.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: