Paslaugos: Biblioteka

2006 09 25

Seniai galvoju, kad besipučiančios ekonomikos Vilniuje kone prabanga tapo tinkamai suteiktos paslaugos. Pradedu įprasti prie eilių prekybos centruose, visada nelaimingų padavėjų, itin brangių ir nepasiekiamų po vidurnakčio taksi, kurie nė kapeikos neinvestuoja į mano pasitenkinimą (tas pats Martonas paskutinį kartą atsiuntė dvyliktoko amžiaus VW Passat). Mat juos, kitą kartą užmesiu kartėlio ant mūsų Verslo, ne ką mažiau nei Politika prisidėjusio prie runkelinės atskirties tarp turčių ir baudžiauninkų. Tik, pastebėsiu, kad yra vietų pasaulyje, kur žmonės tiesiog dirba savo darbą ir stengiasi jį atlikti gerai, būtų tai gatvės šlavėjas ar traukinio bilietų pardavėjas.

Pirmajame įraše apie paslaugas noriu pasidžiaugti Adomo Mickevičiaus bibliotekos darbuotoja, kuri greičiau nei aš Google paieškoje sugebėčiau surinkti, surado man Thomas Mann “Mirtis Venecijoje“ ir nuoširdžiai rūpinosi Jurgos Ivanauskaitės “Kelionių alchemijos“ paieškomis, kurios, deja, nebuvo sėkmingos. Apskritai, šioje bibliotekoje teradau vos vieną šios autorės knygos egzempliorių.

Iškart po bibliotekinės sėkmės užsukau į mėgstamus “Baltus dramblius“, tam kad įsitikinčiau, jog ši vieta netinka pietų valgymui, nebent esi pasiruošęs valandos kitos meditacijai, o ne vartojimui. Om.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: